Pracovní příležitosti

Volné pracovní pozice - genetický analytik, genealog

Genomia hledá do týmu pracovníka na pozici genetický analytik, genealog (zveřejněno 7.5.2019).

Náplň práce:

  • PCR a post PCR zpracovávání vzorků (sekvenování, HRM, real-time PCR, RFLP, fragmentační analýza...)
  • vyhodnocování výsledků
  • vydávání zpráv o výsledcích
  • komunikace se zákazníky
  • podílení se na zavádění nových metodik formou spolupráce v týmu i práce na vlastních projektech
  • práce v oboru veterinární genetiky
  • práce v oboru nezdravotnické genetiky člověka

Požadavky:

  • VŠ vzdělání zdravotnického nebo přírodovědného směru nejlépe v oboru biochemie, molekulární biologie, genetika, zoologie
  • orientace v oboru genetické genealogie podmínkou
  • zkušenost s metodami molekulární biologie: izolace DNA, PCR, fragmentační analýza, real-time PCR, DNA sekvenování, HRM
  • výhodou je zkušenost se zaváděním metodik, s navrhováním primerů, s navrhováním sond pro qPCR a real-time PCR
  • pokročilá znalost angličtiny
  • znalost jiných jazyků výhodou, zejména němčiny
  • znalost práce na PC - office aplikace, web, vyhledávání, práce s databázemi GeneBank, Omim, Omia, práce s aplikací Primer3
  • řidičský průkaz výhodou

Nabízíme příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Očekáváme loajalitu k týmu, ochotu spolupracovat, pečlivost, samostatnost.

Práce je vhodná pro absolventy.

Nástup v říjnu 2019, smlouva na dobu neurčitou, úvazek 8,5 hod denně, dovolená 23 dní ročně, stravenky, místo výkonu práce Plzeň. Odměna dohodou.

Posílejte své životopisy na email company@genomia.cz

Všem uchazečům děkujeme.