Pracovní příležitosti

Volné pracovní pozice - člen týmu zákaznické podpory

Genomia hledá pracovníka do týmu zákaznické podpory (zveřejněno 6.2.2020).

Profil uchazeče: sympatický, milý, zdatný v práci na počítači (internet, kancelářské aplikace, facebook), se znalostí angličtiny, pečlivý, zodpovědný, smysl pro řád a systematičnost, schopnost multitaskingu.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky v češtině a angličtině emailem, občas telefonicky, facebookem
  • přezkoumávání objednávek zákazníků, potvrzování objednávek
  • pořádání seminářů
  • administrativa

Požadavky:

  • minimálně SŠ s maturitou
  • pokročilá znalost angličtiny
  • znalost jiných jazyků výhodou, zejména němčiny
  • znalost práce na PC - office aplikace, web, vyhledávání
  • řidičský průkaz výhodou

Nabízíme příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Očekáváme loajalitu k týmu, ochotu spolupracovat, pečlivost, samostatnost.

Možnost plného nebo částečného úvazku. Nástup ihned.

Dovolená 5 týdnů, sick days, stravenky, výuka angličtiny, cvičení jógy. Místo výkonu práce Plzeň, Republikánská 6.

Odměna dohodou.

Posílejte své životopisy na email company@genomia.cz

Všem uchazečům děkujeme.

verze pro tisk pfd