Pracovní příležitosti

Momentálně nejsou v Genomii žádné volně pracovní pozice. Pokud si ale myslíte, že jste vhodným adeptem na pozici laboranta nebo analytika, neváhejte nám svůj životopis zaslat na company@genomia.cz, ozveme se Vám, až budeme hledat nové kolegyně a kolegy.

Děkujeme :-)

Volné pracovní pozice (k 1.6.2021): již ukončeno
-> laborant
-> analytik

Do týmu laboratoře Genomia hledáme sympatické a schopné kolegyně / kolegy.

Náplň práce:

  • příjem vzorků, administrativa spojená s evidencí žádanek a vzorků, izolace DNA
  • PCR, real-time PCR...
  • post PCR zpracovávání vzorků (sekvenování, RFLP, fragmentační analýza...)
  • vyhodnocování výsledků analýz
  • komunikace se zákazníky

Požadavky:

  • VŠ / SŠ vzdělání laboratorního, veterinárního, zdravotnického, přírodovědného směru
  • znalost angličtiny
  • znalost jiných jazyků výhodou
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz výhodou

Pozice jsou vhodné pro absolventy. Nástup ihned.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Očekáváme loajalitu k týmu, ochotu spolupracovat, pečlivost, samostatnost. Plný úvazek, dovolená 24 dní ročně, stravenky, sick days, výuka angličtiny. Odměna dohodou.

Životopisy zasílejte na company@genomia.cz

Děkujeme