Pracovní příležitosti

Volné pracovní pozice - laborant, analytik

Genomia hledá do týmu pracovníka na pozici laborant, analytik (zveřejněno 1.7.2019).

Náplň práce:

  • příjem vzorků, administrativa spojená s evidencí žádanek a vzorků
  • izolace DNA
  • post PCR zpracovávání vzorků (sekvenování, RFLP, fragmentační analýza...)
  • komunikace se zákazníky

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání laboratorního, veterinárního, zdravotnického, přírodovědného směru
  • znalost angličtiny
  • znalost jiných jazyků výhodou, zejména němčiny
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz výhodou

Nabízíme příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Očekáváme loajalitu k týmu, ochotu spolupracovat, pečlivost, samostatnost.

Práce je vhodná pro absolventy.

Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, úvazek 8,5 hod denně, dovolená 23 dní ročně, stravenky, místo výkonu práce Plzeň. Odměna dohodou.

Posílejte své životopisy na email company@genomia.cz

Všem uchazečům děkujeme.

Volné pracovní pozice - genetický analytik, genealog

Genomia hledá do týmu pracovníka na pozici genetický analytik, genealog (zveřejněno 7.5.2019).

  • PCR a post PCR zpracovávání vzorků (sekvenování, HRM, real-time PCR, RFLP, fragmentační analýza...)
  • vyhodnocování výsledků
  • vydávání zpráv o výsledcích
  • podílení se na zavádění nových metodik formou spolupráce v týmu i práce na vlastních projektech
  • práce v oboru veterinární genetiky
  • práce v oboru nezdravotnické genetiky člověka

Požadavky:

  • VŠ vzdělání zdravotnického nebo přírodovědného směru nejlépe v oboru biochemie, molekulární biologie, genetika, zoologie
  • orientace v oboru genetické genealogie
  • zkušenost s metodami molekulární biologie: izolace DNA, PCR, fragmentační analýza, real-time PCR, DNA sekvenování, HRM
  • výhodou je zkušenost se zaváděním metodik, s navrhováním primerů, s navrhováním sond pro qPCR a real-time PCR
  • pokročilá znalost angličtiny
  • znalost práce na PC - office aplikace, web, vyhledávání, práce s databázemi GeneBank, Omim, Omia, práce s aplikací Primer3

Nástup v říjnu 2019, smlouva na dobu neurčitou, úvazek 8,5 hod denně, dovolená 23 dní ročně, stravenky, místo výkonu práce Plzeň. Odměna dohodou.